Çalışkanel Otomotiv Hakkında

Çalışkanel Otomotiv Hakkında

Çalışkanel otomotiv araç bakım ve onarım hizmetinden sorumlu Bosch yetkili servisidir. Firma Emre Çalışkan tarafından Bursa merkezli olarak kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana başarısına başarı eklemiş ve kendini sürekli olarak yenilemiştir. Öyle ki küçük işletme olarak kurulan bu firma, şimdilerde pek çok şehirden gelen araca bakım ve onarım noktasında ev sahipliği yapmaktadır.

Kısa bir süre içinde bu denli hızlı bir büyüme göstermesi sunmuş olduğu kaliteli hizmete ve yenilikçi yapısına bağlıdır. Çalışkanel otomotiv servisinin bu anlamda yenilikçi ve başarılı oluşu profesyonelliğini kanıtlar niteliktedir.

Neden Çalışkanel Otomotiv?
Firma olarak araç sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda bir hizmet ağı oluşturmaktayız. Bu ağlar bize başarıyı getiren ana başlıklardır. Bir araç sahibinin beklentisini her noktada karşılayacak deneyime ve uzmanlığa sahibiz. Firmamızdaki dev kadromuz bu anlamda alanında uzman kişilerden seçilmiştir. Kullandığımız son teknoloji ekipmanlar ile “profesyonellik” ilkesini firmamızın hizmet alanında üst düzeyde kullanmaktayız.

Araç sahiplerinin beklentileri arasında etkili iletişim başı çekmektedir. Bu anlamda uzman kadromuz araç sahiplerine etkili ve doğru bilgi aktarımı sunmakta ve araç sahiplerinin aklındaki her soruyu cevaplamaktadır.

Emre Çalışkan öncülüğünde kurulan firmamız, mutlu müşteri ilkesini benimsemektedir. Mutlu müşterilerin oluşması öncelikle kaliteli hizmet, profesyonellik ve etkili iletişim ile oluşmaktadır. Firma olarak bu ilkelerin hepsini üst düzeyde hizmetlerimize uyarlamaktayız. Öyle ki bu uyarlamalar firmamızın kısa bir süre içinde gelişmesine ve büyümesine neden olmuştur.